Preloader
سوالات متداول- تیکو چیست؟

تیکو نرم افزار موبایلی و یا اپلیکیشنی است که امکان کنترل و نظارت کامل بر سرویس‌های مدارس را برای اولیا و مدارس فراهم می کند.


- اپلیکیشن تیکو چگونه کار می کند؟

این نرم افزار بستری را فراهم می کند که با استفاده از آن، والدین دانش آموز می توانند مکان و مسیر سرویس مدرسه را از قبل از رسیدن به منزل و در طول مسیر (سوار بودن فرزند در سرویس)، ببینند و از زمان رسیدن فرزندشان به مدرسه یا منزل اطمینان حاصل کنند.والدین در زمانی که دانش آموز در سرویس حضور دارند هر لحظه قادر به مشاهده مکان و مسیر فرزند دلبندشان هستند.- پشتیبانی تیکو چگوه کار می کند؟

آدرس ایمیل و شماره تلفن های شرکت، درگاه پاسخگویی به سؤالات و رفع اشکالات احتمالی در مورد سرویس های این نرم افزار می باشند.


- در کدام شهرها، این سرویس قابل دریافت است؟

این نرم افزار در کلیه شهرها و روستاهای کشور که زیر پوشش اینترنت هستند فعال است و ارائه خدمات می دهد.


- شرایط و قوانین تیکوچیست ؟

بطور کلی تیکواپ به عنوان یک مجموعه فعال در کشور ایران تابع قوانین کشورمان میباشد و تمامی کاربران ملزم به رعایت این قوانین میباشند و درصورت تخطی ، دسترسی آنها بصورت کامل قطع خواهد شد.برای فهم بهتر حتماصفحه شرایط و قوانین را بررسی کنید.


- در صورت قطعی اینترنت چه اتفاقی می افتد؟

این اپلیکیشن تحت وب فعالیت می کند و طبیعی است که در صورت عدم اتصال به اینترنت، چه در گوشی هوشمند راننده و یا گوشی هوشمند والدین، این سرویس قابل دریافت نمی باشد. همینطور اگر اتصال اینترنت خیلی ضعیف باشد، به نحوی که نقشه مسیر قابل بارگذاری نباشد، این سرویس به صورت کامل و دقیق دریافت نمی شود.


- رانندگان چرا بایستی از این اپلیکیشن استفاده کنند؟ چه نفعی برای آنها دارد؟

رانندگان محترم سرویس های مدرسه از زحمتکش ترین، مهربان ترین و دلسوزترین افراد جامعه به دانش آموزان هستند. هر روز یک ساعت مشخص بایستی مسیری را طی کنند و دانش آموزان را یکی یکی سوار ماشین خود کنند، به مدرسه برسانند و در انتهای وقت مدرسه نیز، دانش آموزان را به منازل خود برگردانند. یکی از نگرانی های والدین هنگام سوار شدن فرزندان به سرویس این است که آیا ماشین آمده، به موقع می آید، از کدام مسیر به مدرسه می رود و چه ساعتی می رسد. همچنین در مواقع برف و بارندگی و ترافیک که زمان های سوار شدن و پیاده شدن فرزندان کمی تغییر می کند. این سرویس به راننده این امکان را می دهد که بدون نگرانی و به ساده ترین شکل ممکن، با والدین در تماس باشد و پیام تأخیر را به صورت الکترونیکی و نقشه ای تبادل نماید. همچنین اگر دانش آموزی، به هر دلیلی نخواهد به مدرسه بیاید، کافی است والدین دانش آموز قبل از آمدن سرویس، گزینه مربوط به فرزندشان را قرمز کنند تا راننده مطلع شود و از آمدن و معطل شدن جلوی درب منزل دانش آموز خودداری کند. همچنین شرکت در نظر دارد که به صورت دوره ای، هدایایی را بین رانندگان محترم سرویس که به خوبی از این نرم افزار استفاده می کنند با قرعه کشی تقدیم میکند