Preloader
حریم خصوصیرعایت حریم شخصی کاربران برای شرکت بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ شرکت از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران از خدمات تیکو در سامانه های مربوطه ثبت می‌شود شرح داده شده است.


جمع‌آوری اطلاعات

بخشی از اطلاعاتی که تیکو ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، تماس با شرکت و یا روش‌های مشابه در سامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

علاوه بر این، برخی از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفادۀ شما از سرویس تولید می‌شود نیز در شرکت ذخیره خواهد شد. از جمله این اطلاعات میتوان به اطلاعات مسیر، مکان و تراکنش های مالی اشاره کرد.


استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در تیکو ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربران از سرویس تیکو به منزلۀ قبول و اعطای اختیار به شرکت جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق الاشعار به شرح زیر می‌باشد:


  • ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات؛
  • • برقراری ارتباط بین کاربران مربوط جهت تسهیل فرآیند خدمت رسانی؛
  • • ارتباط تیکو با کاربران جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی شکایات و غیره؛
  • • شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژۀ هر کاربر؛
  • • بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق الاشعار برعهده شرکت می باشد؛ به نحوی که هیچ شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت. صرفاً در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کاربر - اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا به صورت خودکار جمع آوری و ضبط شده - مطالبه شود، تیکو موظف به ارایۀ اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.
  • • با وجود تلاش مستمر برای حفظ اطلاعات کاربران، متأسفانه، هیچ نوع انتقال داده‌ای از طریق اینترنت، صد درصد امن نیست. در نتیجه، تیکو نمی‌تواند امنیت داده‌هایی را که در اختیار ما قرار میگیرد تضمین کند و شما این کار را با آگاهی از خطرهای احتمالی آن انجام می‌دهید. تیکو به وضوح هرگونه مسئولیت رخنه کردن اطلاعات شما از بستر نرم افزارهای مربوطه را از خود سلب می‌کند. تیکو اقداماتی برای مقابله با از دست رفتن، سوءاستفاده و تغییر اطلاعات تحت کنترل خود انجام می‌دهد. اطلاعات شما می‌تواند به شبکه‌ها و کامپیوترهایی منتقل شوند که خارج از شهر، استان یا کشور محل سکونت شما قرار دارند و تحت نظارت دولتی دیگر باشند. ممکن است کشورهایی که سرورهای ما در آن‌ها واقع شده‌اند از لحاظ حریم خصوصی به اندازه کشور محل سکونت شما سختگیر نباشند. بستر تیکو می‌تواند حاوی لینک‌هایی به دیگر سایت‌ها باشد. واضح است که ما در برابر اقدامات سایت‌های دیگر مسئول نیستم. ما به کاربران خود توصیه می‌کنیم که با خروج از بستر تیکو و ورود به دیگر سایت‌ها، حتما سیاست‌های حریم خصوصی آن‌ها در مورد جمع‌آوری اطلاعات را مشاهده کنند. سیاست حاضر تنها در موررد اطلاعاتی است که توسط تیکو جمع‌آوری می‌شوند.
  • ما می‌توانیم اطلاعات را با هر یک از وب‌سایت‌های شرکایمان در دنیا به اشتراک بگذاریم. ما می‌توانیم در صورت فروختن بخشی از کسب و کار خود یا تمام آن به یک شرکت دیگر، یا در صورت بازسازماندهی یا تغییر ساختار کسب و کارمان، اطلاعات شخصی شما را به شرکت دیگری منتقل کنیم ولی اقدام‌های لازم برای محافظت از حریم خصوصی شما را انجام خواهیم داد. ما می‌توانیم برای اعمال شرایط استفاده از هر یک از بخش‌های بستر تیکو، اطلاعات شما را با دیگران به اشتراک بگذاریم. این امر شامل تبادل اطلاعات با شرکت‌ها و سازمان‌های دیگر با هدف بهبود ارایه خدمات، جلوگیری از کلاهبرداری و کاهش ریسک اعتباری و امثال این موارد می‌شود.